BRISSON (Barnabé)

Lot 15
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 100EUR
BRISSON (Barnabé)
De verborum quae ad jus civile pertinent significatione De verborvm qvae ad ivs civile pertinent significatione opvs praestantissimvm in meliorem commodioremqve ordinem redactvm, innvmeris mendis emacvlatvm et post aliorvm cvras plvrimis accessionibvs, observationibvsqve philologicis, criticis, ivridicis locvpletatvm. Prodit opera stvdioqve Io. Gottliebii Heinecce ic.... Praemissa praefatione nova... Ivsti Henningii Böhmeri, François Hotman. impensis Orphanotrophei, 1743; in-4 veau moucheté de l'époque, dos à nerfs orné. 1436 pages imprimées sur 2 colonnes. Mors faibles