TRAVAIL FRANCAIS 1900

Lot 401
Estimation :
800 - 1000 EUR
TRAVAIL FRANCAIS 1900
Petit face-main en argent et jade. Signé et poinçonné. H: 24 cm Small silver and jade lorgnette. Signed and silver hallmark. H: 9 ½ in.