PETER KLASEN (NÉ EN 1935)

Lot 92
500 - 700 EUR

PETER KLASEN (NÉ EN 1935)

The Wall 4
Photography and cardboard with added gouache, signed lower right
45 x 35 cm - 17 3/4 x 13 3/4 in.

PROVENANCE
Collection privée, France