Jean Després

Lot 103
Estimation :
300 - 500 EUR
Jean Després
"ZODIAC" Pendentif "Sagitaire", argent martelé (<800). Poinçon de maitre, signé. Dim.: 5 cm x 3.5 cm - Pb.:32 gr A silver pendant, signed and stamped.