AUTUMNI (Bernardi) [PERSIUS FLACCUS (Aulus)] [IUVENALIS (Decimus Iunius)]

Lot 3
600 - 700 EUR

Decii Ivnii Ivvenalis Aqvinatis, Et Avli Persii Flacci Eqvitis Romani Satyrae. Parisiis, Robertum Foüet, 1607.
In-12, veau glacé teinté en vert, dos lisse, tranche rouge (Reliure de l'époque).
Mes ordres d'achat