Interpretatio tragoe diarum sophoclis ad... - Lot 5 - Aguttes

Lot 5
Estimation :
200 - 250 EUR
Résultat : 249EUR
Interpretatio tragoe diarum sophoclis ad utilitatem iuventutis quae studiosa est graecae linguae edita a vito vvinshemio. Tragoediarum nomina. Ajax flafgellifer. Electra. Oedipus tyrannus. Antigone... Francoforti Petrus Brubachius, Mense Martio 1549. In-8; vélin de l'époque. Titre manuscrit au dos. 8 ff. et 415 pp. [A-Z8; a-d8]. Quelques annotations manuscrites en marge Mouillure claire ancienne en tête
Mes ordres d'achat