EDUARDO JONQUIERES (1918-2000)

Lot 147
Estimation :
2000 - 3000 EUR
XX/84, 1984 Huile sur toile, signée, titrée et datée au dos Oil on canvas, signed, titled and dated on reverse 80 x 80 cm 31 ½ x 31 ½ in.
Mes ordres d'achat