Jean-Baptiste HUET Paris, 1745 - 1811

Lot 41
Estimation :
2500 - 3000 EUR

Paysage pastoral
Aquarelle, gouache
42 x 60 cm
Pastoral landscape
Watercolour and gouache 16 1/2 x 23 5/8 in.
Mes ordres d'achat