LE CLERC (Jean)

Lot 9
Estimation :
200 - 300 EUR
LE CLERC (Jean)
Commentarius In Mosis Prophetae Libros Quinque, Cum Ejusdem Versione Et Paraphrasi Perpe­tua, Dissertationibus Item Criticis Atque Tabulis Chronologicis Et Geographicis: Genesis sive Mosis Prophetae Liber Primus... Tubingae, Joannem Georgium Cottam, 1733. 7 ff., xxxii et 388 pp. A la suite: Mosis Prophetae Libri Quatuor, Exodus, Leviticus, Numeri, et Deuteronomium.. Tubingae, Joannem Georgium Cottam, 1733. Editio Nova Auc­tior et Emendatior. Hardcover. In folio; demi-basane de l'époque, dos à nerfs. 2 ff., 644 et 28pp (Index). 3 cartes repliées. Texte en latin et en hébreux, bien complet des cartes. Mors faibles, coiffes us. Bel état intérieur
Mes ordres d'achat