Divi Ioannis Chrysostomi

Lot 1
Estimation :
300 - 400 EUR
Résultat : 311EUR
Divi Ioannis Chrysostomi
Archiepiscopi Constantinopolitani & divi Athanasii Alexandrini Archiepiscopi, Lucubrationes: aliquot non minus elegantes quàm utiles, nunc primum versae & in lucem aeditae per Des. Erasmum Roterod. Catalogum singularum reperies in proxima pagina. Basileae: Apud Ioan. Frobenium, 1527. Petit folio; reliure estampée à froid de l'époque, dos à nerfs. 6 ff. et 435 pp. [a-z6; A-B6; C8; D-O6]. Manque angulaire sans manque de texte au f. s4 Reliure très abîm ée et desquamée. Cachet gratté sur le titre
Mes ordres d'achat