HERMES

Lot 124
Got to lot
Estimation :
1000 - 1200 EUR
Result : 1 235EUR
HERMES
Clip "fleur" or 18k (750).
Signé et numéroté. Ecrin.
H.: 5cm env. - Pb.: 17gr
A gold clip by Hermes, numbered and signed.