CARTIER

Lot 110
Got to lot
Estimation :
1250 - 1500 EUR
Result : 1 560EUR
CARTIER
Paire de clips d'oreilles, or godronné 18k (750).
Signée et numérotée.
H.: 2cm - Pb.:19.2gr
A gold ear clips by Cartier, numbered and signed.