RAULIN, Joanis.- Tractatus de consideratione... - Lot 89 - Aguttes

Lot 89
Estimation :
300 - 400 EUR
Result : 150EUR
RAULIN, Joanis.- Tractatus de consideratione mortis. Celeberrimi attium et theologie professoris fratris Joannis Raulin ordinis cluniacen de triplici morte temporali :scilicet culpe r gehennaliopus preclarissimum. Paris, Joannis Petit, 1519. Petit in 4°.Reliure velin moderne. Qqs annotations marginales. 95 ff. Rares rouss. et mouill., manque 1 f. blanc.