ÉCOLE FLAMANDE DU XVIE SIÈCLE

Lot 2
2 000 - 3 000 EUR

ÉCOLE FLAMANDE DU XVIE SIÈCLE

Two Warriors
Oil on panel
37.9 x 31.2 cm

Provenance:
Purchased at the Fievez auction house in 1922