MAHIEDDINE BAYA (1931-1998)

Lot 62
Estimation :
4000 - 6000 EUR
Result : 14 300EUR
MAHIEDDINE BAYA (1931-1998)
Danseuse, 1978
Gouache sur papier, signée et datée en bas au centre
Gouache on paper, signed and dated on the lower center
67 x 61 cm
26 3/8 x 24 in.